Ssawki do odkurzaczy NEO PROFI

NEO PROFI to marka gwarantująca przyzwoitą jakość za rozsądną cenę. Jak przekonywała nas kiedyś pewna, słynna reklama: „Jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać?”. Tym razem chcemy przybliżyć Wam ofertę ssawek do odkurzaczy spod szyldu NEO PROFI. Ssawka bowiem jest elementem szczególnie narażonym na uszkodzenia – tu stukniesz, tam pukniesz i pęknięte, bo nic nie jest wieczne. Potem szukasz oryginalnego modelu i łapiesz się za głowę, widząc cenę…


Oryginalne części i akcesoria są drogie!

Muszą być drogie. Żadnemu markowemu producentowi nie opłaca się oferować tanich części. Producentom opłaca się, żeby klient – jak mu pęknie ssawka, albo wąż – kupował od razu nowy odkurzacz. Dlatego oryginalne części mają nienaturalnie wysokie ceny, aby choć trochę „obrzydzić” użytkownikom przedłużanie żywotności posiadanego urządzenia. Bo dobry klient powinien przynajmniej raz na dwa lata kupić nowy odkurzacz! Nie chce kupić? Woli samą ssawkę? No to niech zapłaci za nią tyle, żeby się na drugi raz dobrze namyślił. Brzmi okrutnie? Takie niestety są brutalne prawa rynku.

Na szczęście jest NEO PROFI!

NEO PROFI to marka stworzona dla użytkowników, a więc zachowuje przyzwoitą jakość, przy jednocześnie przystępnych cenach. Ssawki NEO PROFI pasują do wielu markowych odkurzaczy, a różnice w cenach są zauważalne już z daleka. Potrzebna ssawka do odkurzacza Bosch? Żaden problem! A może szczotka do odkurzacza AEG? W każdej chwili! Zdobycie zamiennika ssawki Electrolux, czy zamiennikassawki Karcher także nie stanowi wyzwania.

Nie tylko różne marki, ale także różne typy odkurzaczy!

NEO PROFI stara się nadążać za potrzebami rynku, oferując ssawki do wszelkich popularnych typów odkurzaczy. Możemy więc bez kłopotu nabyć cały komplet ssawek do odkurzacza bezworkowego – za symboliczne wręcz pieniądze. Podobnie sprawy się mają, jeśli chodzi o ssawki do odkurzaczy piorących, albo o ssawki do odkurzaczy bezprzewodowych.A także ssawki specjalistyczne!

Tu dochodzimy do najciekawszej części oferty NEO PROFI. Ssawki specjalistyczne, takie jak np. futrossawka, nie zawsze znajdują się na standardowym wyposażeniu odkurzacza. Nawet ssawki do kurzu potrafią być nieraz rarytasem – producenci odkurzaczy nie lubią rozpieszczać klientów, bo i po co? Jak klient chce mieć wszystkie typy ssawek, to niech sobie kupi model w cenie samochodu i będzie miał. No ale gdy już poznamy ofertę NEO PROFI, to nie musimy wybierać pomiędzy odkurzaczem a samochodem, bo w każdej chwili i bez nadmiernego wysiłku finansowego możemy dokupić sobie ssawki do tapicerki, ssawki do paneli, czy nawet elastyczne ssawki szczelinowe, pozwalające dotrzeć w każdy zakamarek.

Podsumowując…

Mamy różne marki odkurzaczy, różne typy odkurzaczy i różne rodzaje ssawek. I często zdarza się, że w Twoim odkurzaczu brakuje takiej ssawki, która bardzo przydałaby się przy porządkach. Albo szlag trafi starą ssawkę, bo zawadzisz nią o nogę łóżka. Zanim zaczniesz szukać oryginalnej, sprawdź, czy przypadkiem nie znajdziesz jej w ofercie NEO PROFI. Posłuży na pewno tak samo długo, jak oryginalna, a zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć np. na cel charytatywny i stać się przez to lepszym człowiekiem :)


Podobne
Copyright 2024 © KlinikaAGD.pl