Części do robotów odkurzających są tanie

Roboty odkurzające stają się coraz bardziej popularne, bo pozwalają zaoszczędzić cenny czas oraz zdejmują ze swych właścicieli brzemię trudu i znoju. Bo odkurzanie to trud i znój – to chyba jest jasne. Jest jednak minus, bo roboty odkurzające najtańsze nie są. Podobnie jak części i akcesoria do nich. Te oryginalne oczywiście. Ale jest dobra wiadomość: istnieją tanie i dobre zamienniki NEO PROFI!

Filtry HEPA do robotów odkurzających

Przykładowo: filtr HEPA NEO PROFI do robota odkurzającego iROBOT kosztuje aktualnie 7,80 zł. Z kolei filtr HEPA NEO PROFI do robota odkurzającego ROBOROCK, to jedyne 10 zł. Te same filtry z oryginalnymi metkami markowych producentów są przeważnie droższe o kilkadziesiąt procent. I raczej nie ma opcji, aby były wytrzymalsze, bo są robione z takich samych materiałów.


Szczotka boczna

Oryginały do modeli iROBOT, czy XIAOMI, potrafią kosztować około 20 zł. Tymczasem szczotka boczna do robota odkurzającego NEO PROFI (pięcioramienna) kosztuje aktualnie jedyne 9,90 zł. Jest oszczędnie i wszystko pasuje, jak trzeba.

Wałek turboszczotki

Oryginalny wałek turboszczotki do robota odkurzającego iROBOT to przeważnie wydatek w okolicach stówki. Odpowiednik NEO PROFI kosztuje aktualnie 24,90 zł. Można? Można! Tylko trzeba wiedzieć, z kim trzymać!

Pad z mikrofibry

Jak chcemy naszego robota zagonić do bardziej precyzyjnego pucowania, to musimy użyć specjalnych akcesoriów. No i co teraz, jak nam się zużyje taki np. pad z mikrofibry do robota odkurzającego XIAOMI? W oryginalnym zestawie zapłacimy na ogół około 50 zł za 2 sztuki. Odpowiednik NEO PROFI to 40 zł za 3 sztuki. Różnica jest, prawda?

Tych przykładów można by było wymieniać jeszcze dużo, długo i siarczyście. Ale zamiast tego lepiej zerknąć sobie tak ogólnie na części do robotów odkurzających w magazynie pewnego sklepu z częściami AGD. Chodzą słuchy, że to najlepszy tego typu sklep po tej stronie Wisły – to tak na marginesie. I jak sobie tam zerkniemy, to od razu widać, że zamienniki NEO PROFI są opłacalne. I nie trzeba naprawdę wydawać nie wiadomo jakich sum w związku z eksploatacją robotów odkurzających. A ponieważ czasy są ciężkie, to każda zaoszczędzona złotówka cieszy, bo można w to miejsce kupić np. kilka dodatkowych bombek na choinkę, albo – jak kto woli – opłacić rachunek za gaz lub prąd z ubiegłego kwartału. Żarty żartami, ale oszczędności szukać trzeba.

I jeszcze słówko o samej marce NEO PROFI, bo pewnie nie każdy ją zna. Otóż jest to marka PEŁNOWARTOŚCIOWYCH ZAMIENNIKÓW, dostępnych w przystępnych cenach. Produkty objęte tą marką wytwarzane są zgodnie z dokumentacją technologiczną, właściwą dla każdego modelu i poddawane są ścisłej kontroli jakości. Jakościowo nie odbiegają od modeli oryginalnych. Jedyne, czego im brakuje, to oryginalnej metki markowego producenta. Natomiast z całą pewnością nie są to tzw. wschodnie podróby, które zazwyczaj sypią się po pierwszych próbach eksploatacji. W tym przypadku nie ma o tym mowy, a marka NEO PROFI objęta jest naszą gwarancją. Dziękujemy za uwagę i życzymy rozsądnych i udanych zakupów :)


Podobne
Copyright 2023 © KlinikaAGD.pl